Puerto Rico - Portoriko
Příroda a parky Arecibo rádioteleskop Známé osobnosti
OSTROVY

Bližší informace o ostrovech spadajících pod Portiko najdete v sekci ostrovy. mapa ostrova

HOTELY V PORTORIKU

Puerto Rico, nenápadný ostrov v Karibiku je zdrojem množství zajímavostí. Po celém hlavním ostrově bychom našli řadu krásných míst plných historie, ale i míst, které jsou lákadlem zábavy chtivých turistů. Nechybí rozlehlé golfové hřiště, kasina plné elegance a příležitostí užití si nočního života naplno. V Portoriku mají své zastoupení hotelové sítě jako Hilton, Embassy Suites, Hyatt, Marriott, Radisson, Ritz-Carlton a ještě mnoho dalších.

Hotely sítě HOLIDAY INN Hotely sítě HOWARD JOHNSON Hotely sítě HILTON Hotely sítě MARRIOTT Hotely sítě BEST WESTERN Hotely sítě CONRAD Hotely sítě WALDORF ASTORIAN Hotely sítě RADISSON Hotely sítě RAMADA Hotely sítě RENAISSANCE REZORTY Hotely sítě SHERATON Hotely sítě MELIÁ Hotely sítě WYNDHAM Hotely sítě INTERCONTINENTAL Hotely siete TRAVEL LODGE Hotely a Resorty sítě SUMMIT

Zdroj: http://www.gotopuertorico.com

MAPY

Mapa Portorika

Pro lepší přehlednost poloh některých měst jsme připravili mapku. Stejně tak i některé ostrovy najdete ve vlastním mapovém přehledu. Mimo našich mapek však najdete i propojení na Google mapy.

EDITORIAL

Vítejte na českých stránkách o Portoriku, kde doufám naleznete všechny potřebné informace, podrobný přehled země, informace o ostrovech, možnostech k zhlédnutí, také údaje a čísla včetně fotografii a cestopisu přímo z místa. Věřím, že se vám aspoň trochu bude stránka líbit a opět sem jednou zavítáte, například před vaší cestou do Portorika.

VĚDĚLI JSTE?

Věděli jste že osobnosti jako Jaquin Phoenix, Benitio del Toro, Ricky Martin ale přes rodičů i taková Jennifer Lopez a známá Michelle Rodriguez pocházejí z Portorika? Je to tak. Více jmen najdete v sekci lidí a osobností.

Dále, věděli byste uvést tři výtvory Gustava Eiffela? Určitě věž v Paříži, Socha Svobody ale co další výtvor? Jeden najdete na ostrově Mona, je jím maják od slavného architekta.

Věděli jste i to, že na mnoha ostrovech Portorika během i po 2. světové válce cvičila americká armáda své vojáků a také testovala munici? A věděli jste vůbec, že Portoriko patří pod USA, přestože je ostrovem v Karibiku mezi Dominikánskou republikou a Panenskými ostrovy? Pokud ne, na těchto stránkách se toho dozvíte mnohem více.

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Kam na dovolenou
Láká vás letní dovolená u moře? Prohlédni si nabídku zájezdů!

Levná dovolená u moře
Levné zájezdy od více jak 300 CK na jediném místě.

Mapy světa
Mapy všech koutů světa na jednom místě!

státní znak Portorika

©2009-2024 PUERTO-RICO.cz - CESTOVANIE.biz

Zakazuje se jakákoli další reprodukce a kopírování obsahu, linkování na soubory a jiné poškozování autorských práv. Jakékoliv jiné využití obsah kromě informovanosti pro vlastní použití a jakoukoli další distribuci, se zakazuje.

All right reserved, all uses of published materials are prohibited. Any next distributions and reproduction of any materials without knowledge and agrees of authors is prohibited.